Skip to content

Borászat legelső oldala 2002 óta (5000+cikk)

  • Sajtókapcsolat / Press
Email Phone Facebook
Borászat legelső oldala 2002 óta (5000+cikk)
Hírek

Borkirálynõt választanak Tokaj-Hegyalján

Ismét borkirálynõt választanak Tarcalon, aki a szervezõk szerint egy éven át képviselheti majd a magyar borokat belföldön és külföldön egyaránt.

A verseny kiírása szerint olyan 18 és 30 év közötti jelentkezõket várnak, akik többek között borismereti tudással is rendelkeznek és ismerik a hazai borvidékeket. A koronával együtt 500 ezer forintot is kap majd a legszebbnek és legrátermettebbnek választott induló. A résztvevõkre sms-ben is lehet szavazni, a szavazatok állását pedig online lehet követni.

Az idei borkirálynõt egy több napos programsorozat keretében választják majd ki az Országos Borkirálynõ Fesztiválon, október 11. és 13. között. A koncerteknek és programoknak a Tarcali Agóra szabadtéri színpada mellett többek között a Gróf Degenfeld Kastélyszálló és az Andrássy Rezidencia Wine & Spa hotel ad majd otthont.

A fesztivál ideje alatt borkóstolással egybekötött sétát, kézmûves és játszóházat, kirakodóvásárt, gazstronómiai bemutatókat is tartanak majd. Hazai tánccsoportok mellet lengyel és horvát táncegyütteseket is várnak, ezenkívül fellép mások mellett Varga Ferenc és Balássy Betty, Csobot Adél, Tóth Vera, Radics Gigi, Herczku Ágnes és Nikola Parov, Vastag Csaba és Kocsis Tibor is.

Forrás:
hvg.hu
http://hvg.hu

Bejegyzés navigáció

Previous Previous
Keltsd életre a parafadugót! – Pályázhatnak: 18 éven felüliek
NextContinue
Reménykeltõ a termés Szekszárdon

©2002-2023. Boraszat.hu

Facebook Email Phone
Scroll to top
  • Sajtókapcsolat / Press